Onet.pl ucieka przed powodzią, zamyka wybrane serwisy


W związku z powodzią w Krakowie, serwis Onet.pl był zmuszony ewakuować swoją serwerownię. Część witryn należących do grupy medialnej ITI przestała działać.

Darmowa wtyczka pomoże uchronić przed phishingiem


Phishing stał się jedną z najpopularniejszych form ataku. Ostatnio dochodziło do prób zdobycia poufnych danych użytkowników internetu przy wykorzystaniu wiarygodności marki Microsoft. Również wielu klientów banku PKO BP otrzymało wczoraj e-maile zachęcające do odwiedzenia spreparowanej strony WWW.

Polskim graczom nadal zagrażają konie trojańskie


Od kilku miesięcy liderem rankingu opracowanego przez firmę ESET pozostaje rodzina programów wykradających loginy oraz hasła użytkowników popularnych gier sieciowych.

Microsoft będzie informował rządy krajów o błędach swojego oprogramowania


Microsoft chce zacieśnić współpracę z rządami, które są lub mogą być klientami firmy. Koncern chce na bieżąco informować o wykrytych usterkach i lukach w oprogramowaniu i wspólnie je usuwać.

Portal: stary, ale najwyraźniej jary


Gra Portal, która została udostępniona za darmo z okazji premiery Steama i związanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), została pobrana już 1,5 miliona razy.

Wieloplatformowy Adobe Flash Player


Rozpoczęły się beta testy wtyczki Adobe Flash Player 10.1. Jedną z głównych zalet rozszerzenia jest jego wieloplatformowość.

Pierwszy dodatek do Alana Wake'a będzie dostępny za darmo


Alan Wake, zarówno w standardowej, jak i kolekcjonerskiej edycji, będzie zawierał w pudełku kod, który uprawni do pobrania z Xbox LIVE pierwszego dodatku do gry. Polscy gracze otrzymają go na płycie.

Warsztaty z planowania polityki rachunkowości (Warszawa)


1. Jednostki zobowiązane do posiadania polityki rachunkowości. Odpowiedzialność za opracowanie i aktualizację dokumentacji. Prowadzenie księgowości przez biuro ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Doskonalenie umiejętności kierowania zespołem (Szczecin)


1.Podstawy psychologii zarządzania 2.Teoria zarządzania główne zasady zarządzania 3.Komunikacja jako narzędzie skutecznego kierowanSłuchacze poznają zasady argumentacji i wywierania wpływu w warunkach ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kolekcjonerska edycja Aliens vs Predator z ciekawymi gadżetami


Kolekcjonerska edycja gry Aliens vs Predator będzie zawierała dwa ciekawe gadżety: koszulkę zaprojektowaną na zamówienie gracza oraz realistyczny model Twarzołapa.

Naukowcy używają komputera do "czytania w myślach"


Naukowcy znaleźli sposób na odczytanie obrazu zapamiętanych myśli człowieka przy pomocy komputera, który może odwzorować ludzkie myśli poprzez monitorowanie aktywności mózgu.

MS Excel szkolenie profilowane dla Domów Mediowych (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Ćwiczenie Media plan Uczestnicy podczas tworzenia szablonu media planu nabierają umiejętności z zakresu: o wpisywanie danych do komórki oraz ich ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wyszukiwarka Aardvark kupiona przez Google'a


Google jest coraz bardziej zainteresowane sieciami społecznościowymi. Po premierze Buzza koncern zakupił firmę Aardvark, która opracowała wyszukiwarkę obsługującą pytania w języku naturalnym.

Pierwsze Igrzyska Olimpijskie... robotów!


Pierwsza Olimpiada dla robotów ma odbyć się w Chinach, już w 2010 roku. Maszyny mają zmierzyć się w szesnastu konkurencjach, wśród których znajdą się również nietypowe, jak sprzątanie.

Nvidia łączy działy nForce i Tegra


Nvidia połączyła swoje zespoły odpowiedzialne za chipsety nForce oraz układ SoC Tegra, które wspólnie teraz zajmą się udoskonalaniem mobilnej platformy.

Playboy pojawia się na App Store


Apple nagiął nieco swoje zasady, dotyczące nieodpowiedniej zawartości na App Store. Oficjalna aplikacja dla iGadżetów od Playboya zyskała w końcu przychylność koncernu.

Acer Liquid - smartfon z Androidem i procesorem 1 GHz


Acer prezentuje nowy smartfon z serii Liquid, wyposażony w szybki procesor Qualcomm Snapdragon z zegarem 1 GHz oraz platformę Google Android w wersji 1.6.

Cray i Microsoft stworzą platformę dla superkomputerów


Cray, jeden z pierwszych i najsłynniejszy producent superkomputerów nawiązał współpracę z Microsoftem. Firmy będą wspólnie rozwijać chmury obliczeniowe i przyszłe superkomputery.

Praktyczne metody kierowania pracownikami z uwzględnieniem motywacji poza fina (Bydgoszcz)


Celem szkolenia jest doskonalenie przez uczestników umiejętności kierowania pracownikami, w tym poza finansowego motywowania w codziennej pracy. Uczestnicy będą wiedzieli: - ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Notebook Acera z procesorem CULV, Windows 7 i LED-owym ekranem


Acer przygotowuje kolejnego notebooka na premierę systemu Windows 7, która odbędzie się równo za tydzień. Nowy model posiada procesor Intel CULV, panoramiczny ekran oraz wydajną baterię.

znalezionych: 8353, strona 1 z 418
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>