GeForce GTX 470 w formie karty jednoslotowej!


Jadźka, ściskaj go mocniej, a wyjdzie! Firma Galaxy Microsystems nie przestaje nas zaskakiwać nietuzinkowymi kartami graficznymi. Producent ten od lat jest znany z wielu dość odważnych konstrukcji kart graficznych i mnóstwa konstrukcji niereferencyjnych, mniejszych, większyć, cichszych, wydajniejszych, mniej prądożernych, i tak dalej, i tak dalej.

Nowe MacBooki Pro z Core i7 są zbyt gorące


Procesor Core i7-620M to z pewnością jeden z najszybszych procesorów na rynku. Niestety, równie szybkim, co wydzielającym znaczne ilości ciepła. Wygląda na to, że zbyt znaczne, jak na obudowy MacBooków.

Były dyrektor AMD zamieszany w aferę giełdową


Wygląda na to, że nie tylko dyrektorzy w firmach Intel Capital i IBM są na celowniku amerykańskiej komisji SEC, ale podejrzanym o rozprowadzanie poufnych informacji jest również były szef AMD.

GUS-towna zewnętrzna grafika od MSI


MSI wpadło na pomysł, żeby odwieczny problem łączenia wydajności z mobilnością rozwiązać za pomocą zewnętrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi próbują tego sposobu, ale wciąż mają szansę stać się pierwszymi, którym się powiedzie.

Nowe pamięci przenośne firmy Transcend


Firma Transcend poinformowała dziś o tym, że planuje uruchomienie sprzedaży nowych pamięci przenośnych serii V. Nowa rodzina to JetFlash 330, składająca się z wersji o pojemności 4, 8 oraz 16 GB. Pamięci przenośne serii 330 mają wymiary 60 x 18,8 x 8,6 milimetra i ważą 8,5 grama.

Konsolidacja sprawozdań finansowych, Warszawa (Warszawa)


Celem szkolenia jest zdobycie lub ugruntowanie wiadomości z zakresu sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych, czytania ich i analizowania zawartych w nich ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Opodatkowanie i oskładkowanie składników wynagrodzeń, zwolnienia ze składek ZUS i podatku (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Lapfit, czyli multidotykowy wyświetlacz do laptopa


Samsung prezentuje nowy, pojemnościowy wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 22 cale, który ma pracować jako boczny, pomocny ekran dla laptopa.

CES 2010: Debiutuje Nvidia Tegra 2 (wideo)


Na targach CES Nvidia prezentuje swój nowy układ SoC o nazwie Tegra 2, który skierowany będzie przede wszystkim do segmentu tabletów, ale nie będzie omijać również smartfonów.

Egzotyczne auta jako dodatek do Need for Speed: Shift


Electronic Arts nie rezygnuje z rozpieszczania fanów Need for Speed: Shift. Wkrótce pojawi się kolejny dodatek do gry, który ponownie wprowadzi serię egzotycznych i luksusowych samochodów.

"Guzik bezpieczeństwa" w serwisach społecznościowych


W serwisach społecznościowych, być może wkrótce zostaną zaimplementowane tzw. panic buttons, które umożliwią dzieciom zawiadomienie administratorów o niestosownych materiałach.

Mobbing, molestowanie, dyskryminacja obowiązki pracodawcy, obowiązki zatrudnionych (Warszawa)


DEFINICJE, POJĘCIA, ROZRÓŻNIENIE Przejawy mobbingu, molestowania, dyskryminacji Definicje mobbingu a praktyka Dyskryminacja w zatrudnieniu Definicja (definicje) dyskryminacji - próba odniesienia ich do praktyki zarządzania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Facebook, Pakistan i South Park, czyli awantura o Mahometa


Pakistański sąd nakazał blokadę Facebooka po tym, jak użytkownicy portalu ogłosili konkurs bez nagród na karykaturę Mahometa.

Według Ballmera, Vista była "stratą czasu"


Nie na co dzień słyszy się, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje się do zmarnowania czasu na swój produkt. Steve Ballmer jednak to zrobił, opowiadając o Windows Vista.

Będą 12,1-calowe netbooki z Atomem N550?


Do premiery netbooków z dwurdzeniowym Atomem N550 coraz bliżej. Być może zobaczymy też modele 12,1-calowe, gdyż Intel ponoć planuje znieść swoje limity.

Kurs Szybkiego Czytania dla gimnazjalistów (Wrocław)


...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: gimnazjum

Apple ma najcenniejszego szefa na świecie


Według magazynu Barron’s. Steve Jobs jest najcenniejszym szefem na świecie, znacznie wzmacniając wartość swojej firmy.

Specjalista ds rekrutacji - kurs (Warszawa)


Kurs został stworzony w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych konsultantów ds. rekrutacji. Obecnie większość osób przeprowadzających procesy rekrutacji i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pracownik Obsługi Klienta na Stacji Paliw (Rzeszów)


Tematyka szkolenia: 1. Standardy i zasady Obsługi Klienta Prezentacja danych i rezultatów dobrej i złej obsługi Klienta Po co są stadardy? Jakie ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Historia Google'a w 73 sekundy


Chcesz dowiedzieć się w szybki i przystępny sposób o największych osiągnięciach Google'a? To obejrzyj najnowszy spot promocyjny giganta na YouTube'ie.

znalezionych: 8353, strona 1 z 418
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Moja firma prowadzi biuro rachunkowe Szczecin oferując klientom ze Szczecina księgowość Szczecin oraz prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Jeśli interesuje cię księgowość małych firm Szczecin możesz zamówić taką usługę w naszym biurze rachunkowym w Szczecinie. Z nami księgowość Szczecin nabierze nowego wymiaru. Zapraszamy.