Język hiszpański - kurs roczny, profil ogólny (Katowice)


Ilość osób - 3-6 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego) Czas trwania - 8 miesięcy (2 moduły - zimowy i ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Projekt Natal - tylko 50 dolarów za egzemplarz


O kontrolerze Projekt Natal dla konsoli Xbox 360 słyszeliśmy już parę razy. Teraz dowiadujemy się, że na premierę przygotowano 5 milionów sztuk i 14 gier. Cena kontrolera ma wynieść 50 dolarów.

Zarządzanie projektami w oparciu o metodykę Prince 2 (Warszawa)


Zarządzanie projektami podstawy różnica pomiędzy zarządzaniem projektami i zarządzaniem ogólnie, dlaczego niektóre projekty ponoszą porażkę ?, różne metody zarządzania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Uważaj na serdeczne życzenia od cyberprzestępców


Przeprowadzone przez AVG badania pokazują, że prawie trzy czwarte internautów ochoczo otwiera elektroniczne kartki, jeżeli tylko w polu adresowym nadawcy widnieje imię i nazwisko osoby im znanej.

Recykling ma sens tylko wówczas, kiedy stosuje się odpowiednie pojemniki na odpady. Wszystkie pojemniki na odpady powinny być w pierwszej kolejności oznaczone odpowiednim kolorem. Jeśli pojemniki na odpady mają przechowywać odpady medyczne muszą być one oznaczone kolorem czerwonym. Jeśli pojemniki na odpady będą służyły przechowywaniu szkła, ich kolor musi być w kolorze zielonym.

Wynagrodzenia w przedsiębiorstwie aspekty prawne i rozwiązania systemowe (Warszawa)


Wprowadzenie do zagadnień wynagradzania. System wynagrodzeń. Audyt systemu wynagradzania w organizacji. Zakres zmian czynniki wewnętrzne i zewnętrzne Płace zasadnicze. Premie systemy i rozwiązania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Od podstaw do samodzielnego ksiegowego- KURS (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

"iPod event" odbędzie się 9 września


Apple potwierdza informacje, że konferencja poświęcona głównie nowej generacji odtwarzaczom multimedialnym iPod, odbędzie się 9 września.

PlayStation 3 "zbyt słabe" na Red Dead Redemption?


Red Dead Redemption w wersjach na różne konsole będzie się od siebie różniło. Oficjalnie wiemy, że posiadacze wersji na PS3 otrzymają dodatki na wyłączność. Ale, jak się okazuje, posiadacze X360 będą mieć ładniejszą grafikę.

Skype Access za darmo dla wszystkich, którzy utknęli na lotniskach


Pomimo stopniowego przywracania ruchu lotniczego w Europie, wielu podróżnych nadal czeka na możliwość powrotu do swojego kraju i domu, W związku z tym Skype postanowił znieść wszystkie opłaty Skype Access do końca piątku.

Apple odkupiło od Cisco nazwę iOS


Siła perswazji Steve'a Jobsa po raz kolejny się uwidoczniła, jako że Apple odkupiło od sieciowego potentata Cisco, nową nazwę swojego systemu mobilnego - iOS 4.

Zagnieżdżone etykiety i Podgląd wiadomości w Gmailu


Do webmaila Google’a trafiły dwie nowe funkcje w wersji rozwojowej – Zagnieżdżone etykiety i Podgląd wiadomości. Ciekawscy mogą je przetestować przechodząc do działu Laboratorium.

Specjalista ds zamówień publicznych - kurs (Warszawa)


ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kurs, który przygotuje do wykonywania pracy na stanowisku specjalisty ds. zamówień publicznych. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

BenQ rozpoczyna sprzedaż LED-owych monitorów full HD


Rozdzielczość 1 680 x 1 080, kontrast 5 mln:1 (DCR), 30% mniejsze zużycie energii, 14,6 mniejszy ciężar, 21,2% mniejsza grubość ekranu – to niektóre z zalet nowych wyświetlaczy.

Sześć rdzeni w czterech procesorach od AMD


Konkurenci "Gulftowna" nadchodzą. Serwis ATIForum.de opublikował dwa slajdy z dokumentacji firmy AMD, uzyskanej z anonimowego źródła.

Windows 7 w szokująco niskich cenach


W Wielkiej Brytanii pełny system operacyjny firmy Microsoft - Windows 7 - będzie kosztować mniej, niż możliwość migracji z systemu Vista do "Siódemki" w Stanach Zjednoczonych.

Żartował na Twitterze, zapłaci tysiąc funtów grzywny


Pewien Brytyjczyk w jednym ze swoich Tweetów zażartował sobie, że wysadzi w powietrze lotnisko. Teraz musi zapłacić tysiąc funtów grzywny.

Google I/O 2010: Internet wypiera inne media


Podczas konferencji I/O, Vic Gundotra z Google’a zaprezentował dość ciekawą analizę rynkową. Wynika z niej, że Internet wypiera, i to dość agresywnie, inne środki masowego przekazu.

20 milionów minut rozmów przez Skype


W ciągu pięciu dni od wybuchu pyłu wulkanicznego z islandzkiego wulkanu, użytkownicy Skype spędzili o ponad 20 milionów minut więcej używając komunikatora, niż w "zwykłe" tygodnie.

YouTube wprowadza tryb wolny od seksu i przemocy


W serwisie YouTube pojawiła się nowa funkcja, która ma zabezpieczać użytkowników przed dostępem do wybranych materiałów filmowych, w których mogą pojawić się treści zawierające seks oraz przemoc. Nowe rozwiązanie ma być przeznaczone przede wszystkim dla rodziców, którzy nie chcą aby małe dzieci mogły trafić na tego typu filmy.

Cieniutki, 2,5-calowy dysk dla urządzeń przenośnych


Seagate przedstawił Momentus Thin, swój najcieńszy dysk 2,5-calowy, przeznaczony do zastosowania w laptopach, netbookach, elektronice użytkowej oraz rozwiązaniach służących do backupu.

znalezionych: 8353, strona 1 z 418
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>